Оригінальний подарунок мамі

Оригінальний подарунок мамі

Як зробити оригінальний подарунок мамі?

Крім того, що наше життя багате на свята (згідно зі статистикою кількість свят у нашій країні перевищує показники більшості країн світу), у нас ще кожне свято має свої певні традиції. Але традиція дарувати подарунки відрізняє всі без винятку свята, включаючи державні, професійні чи релігійні. Окрім свят, у нас прийнято дарувати презенти навіть під час гостьового візиту, і навіть якщо йдеться про найближчих. Наприклад, порадувати маму незвичайним презентом буде дуже доречним, якщо ви після довгої розлуки приїхали відвідати рідного чоловічка.

Але кожен з нас підоригінальним подарунком мамі має на увазі щось своє. Як правило, при виборі подарунка ми керуємося власними уподобаннями одержувача. Але як не дивно, якраз про найближчих ми знаємо набагато менше, ніж про друзів чи колег.

Вибір подарунка колеги чи начальника визначає корпоративна етика. Подарунок друзям ми вибираємо, виходячи з близькості наших стосунків. А ось при виборі подарунка для мами  ми не обмежені ні етикетом, ні моральними підвалинами. Ми можемо подарувати коханій мамі, щось із кухонного начиння, і нас не дорікнуть у дбайливості. Ми можемо подарувати набір постільної білизни, і при цьому не порушимо жодних етичних норм. А можемо взагалі прийти без подарунка, і навіть у цьому випадку нас ніхто ні в чому не дорікне. Адже найчастіше мамі достатньо бачити вас. Але якщо ви вирішили піднести в подарунок мамі щось оригінальненьке – доведеться піднапружити фантазію.

Студія фото вишивки портретів ArtPix – пропонує Вам оригінальний подарунок мамі! оригінальний подарунок мамі,

Зверніть увагу на вишитий портрет – це безпрограшний варіант, який і за оригінальністю, і за корисністю, і за урочистістю не поступається іншим подарункам.

Машинна вишивка фотографії створюється за допомогою сучасного обладнання, комп’ютерних технологій і, звичайно ж, майстерності вишивальниці. Унікальна техніка photostich – це фактично перенесення на тканину зображення з фотографії.

Техніка photostich (на відміну від фото чи традиційної вишивки) дозволяє розширити можливості створення портрета. Наприклад, зображення можна перенести на тканину практично зі 100%-ною подібністю до оригіналу, а можна видозмінити (розфарбувати, або навпаки зробити монохромним).

Майстерність наших дизайнерів дозволяє поєднувати кілька зображень – наприклад, змалювати маму не одну, а в оточенні дітей та онуків.

Вишитий сімейний портрет в оточенні дітей та онуків – Ваша матуся гідно оцінить!!

оригінальний подарунок мамі, фото вишивка,А можна маму “вдягнути” в королівське вбрання, і вишити на фоні замку… А в куточку фото вишивки із застосуванням шаблону зробити напис “Нашій королеві”! Напевно, такий незвичайний презент їй ніхто ще не дарував!!

До речі, можна замовити картину онуків чи дітей, створивши таким чином справжню домашню картинну галерею. Тільки на відміну від картин фотовишивка надовго збереже жвавість фарб та привабливий зовнішній вигляд.

Ви можете започаткувати добру традицію – дарувати вишитий портрет когось із сім’ї щоразу, коли приїжджаєте відвідати маму. А традиції, як відомо, зміцнюють сім’ї та роблять їх згуртованішими.

Ціни на наші послуги  Вас приємно порадують!!

Ви можете оформити замовлення прямо зараз, і вже через кілька днів Ваш оригінальний подарунок мамі буде готовий, і Ви зможете привітати свою матусю. /strong>від щирого серця!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp