Алмазна вишивка фото на 23 лютого?

Алмазна вишивка фото на 23 лютого?

День захисника вітчизни змушує нас замислюватись про подарунки близьким чоловікам. Ми пропонуємо Вам такий варіант – Алмазна вишивка фото на 23 лютого.

Які асоціації викликає у вас образ Захисника Батьківщини? Правильно – молодий бравий солдат. Але нажаль, реалії нашого життя такі, що молоді люди, які проводять добу за екраном ТБ або монітором комп’ютера, дуже віддалено нагадують той образ, який ми вкладаємо в поняття Захисника. А ось у старшого покоління є ще порох у порохівницях. І тому суто чоловіче свято з кожним роком стає більш вузькоспеціалізованим і перетворюється на свято батьків та дідів. І, перепочивши трохи від подарункової передноворічної лихоманки, ми починаємо думати, що дарувати на день захисника.

23 лютого зовсім не в’яжеться із практичними подарунками для побуту та сім’ї. Наприклад, теплий плед не доречний як подарунок на свято Мужності.

Консервативні люди скажуть, що найкращий подарунок дідусеві на 23 лютого – це книга. Можливо. Але, по-перше, у дідуся зір уже не той. По-друге, ваші уподобання на літературу однозначно не збігатимуться. І, нарешті, знайти гарну книгу на якісному папері за часів електронних девайсів все важче.

Можна презентувати міцний чоловічий парфум. Але не факт, що дідусь оцінить “деревний” запах від іменитого бренду, а знайти у продажу Шипр у вас навряд чи вийде.

Про те, щоб дарувати дорогою алкоголь (віскі, коньяк, ром тощо) ми не говоримо. Це як універсальний варіант.

Алмазна вишивка фото на 23 лютого

У таких ситуаціях безпрограшним варіантом залишається мистецтво. Точніше його твори, наприклад картини. Зовсім не обов’язково купувати на аукціоні дорогий шедевр знаменитого художника. Тим більше що потрет незнайомця чи незнайомки хай навіть пензля Крамського навряд чи припаде дідусеві до душі, та ще й такого чоловічого дня.

А ось власний портрет, та ще й у військовій формі буде дуже доречним. Ну а для того щоб підкорити дідуся оригінальністю, подаруйте не намальований портрет стразами.

У людей, далеких від вишивального мистецтва, одразу виникає асоціація з хрестиками та стібками, техніками ручної вишивки, які здатні портрет перетворити на фоторобот. Але в даному випадку йдеться про нову технологію машинної вишивки, яка відома як фото вишивка та кардинально відрізняється від традиційних технік.

Фото вишивка – це фактично перенесення фотографії на тканину без найменшої шкоди для кольору та контурів оригіналу.

Всі дідусі служили в армії, а більшість із них залишали армійські лави в ранзі офіцера, а то й генерала. Виберіть із сімейного альбому фото дідуся при параді і замовте його вишитий портрет з відсканованої фотографії.

Якщо Ви досі в роздумах – що дарувати дідусеві на 23 лютого – вишитий портрет   (машинна вишивка портрета на замовлення)  це більш ніж відмінна ідея!!!

Завдяки навичкам та майстерності вишивальниці та тим перевагам, які пропонує фото вишивка, на 23 лютого ваш дідусь отримає унікальний за своєю урочистістю портрет, який нікому не дозволить засумніватися, що в будинку є справжній Захисник. Ціни на вишиті портрети Вас приємно здивують!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp