Метрика хрестиком

Метрика хрестиком

Метрика хрестиком – це дорогий подарунок дорогому чоловічку. І справа не в грошовій дорожнечі, а в тому посланні, яке вкладається в цю надзвичайно пам’ятну та приємну річ.

А послання це звучить так: привіт, наша улюблена нова людина, раді зустрічі з тобою!

Для того, щоб не забути всю важливу інформацію про народження малюка, на метрику крім його фотографії та забавних малюнків обов’язково наноситься вага, зріст, місце, дата та точний час народження. Такий паспорт не соромно буде показати людям, навіть коли виростеш!

Вишивати можна руками та на сучасному вишивальному обладнанні. Якщо Ви замовите машинну вишивку метричного свідоцтва майстрам нашої студії, Вам буде запропоновано кілька варіантів оформлення полотна: це і портрет дитини з точним зображенням рис його обличчя, і стилізоване зображення, коли в залежності від статі дитини використовуються спеціальна кольорова гама. Також кліпарти із зображенням іграшок та мультяшних героїв, метрика-фото, де вишивка передає 100% фотографічну точність портрета. Ну і як можна забути про відбитки ручок та ніжок немовляти, які надають картині особливої чарівності та миловидності.

Перед виконанням замовлення ми погодимо з Вами всі деталі та побажання, створимо індивідуальний ескіз і тільки після цього приступимо до вишивки. У нас є чудова пропозиція і для рукоділок, які бажають самостійно виготовити метрику для свого малюка – це розробка схеми для вишивки хрестом. І знову ж таки, така послуга передбачає докладне обговорення дизайну, його елементів та кольорової гами із замовником. А якщо Ви вирішили спробувати себе в роботі з бісером, то і в цьому Вам допоможе наша схема по фото для вишивки бісером.

Для поціновувачів вишивки гладдю пропонуємо розглянути варіант машинної вишивки дитячої метрики. Величезним плюсом такої техніки є терміни. Всього за 3 – 5 днів Ви отримаєте готову та гарну картину.

Отже, якщо Ви – матуся чудового малюка, ми із задоволенням запропонуємо Вам різні варіанти картини у вигляді красиво оформленої метрики для нього. А якщо Ви бабуся, тітонька, хрещена і просто важлива людина, то Ваш подарунок – метрика хрестиком, порадує маму і стане гарною пам’яттю про Вас для дитини.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp