Класична фото вишивка

Класична фото вишивка

Напевно, у кожного з нас була така ситуація: запросили на День Народження, весілля, а от на покупку подарунка, грошей у кишені “кіт наплакав”. І не піти не можна, некрасиво, так і без подарунка прийти незручно. Ось тут ми і починаємо шукати  недорогий подарунокІ, звичайно ж, кожному хочеться знайти не просто презент, а й одночасно оригінальний. Ось так завдання!

Студія фото вишивки портретів пропонує Вам оригінальне рішення! 

Вишитий портрет по фотографії – це дійсно оригінальний, незвичайний, а головне, ексклюзивний подарунок!!

Звичайно, для кожного поняття, дорогий, або дешевий – суто індивідуально. Для когось, подарунок за 10 $ – це дорого. Для когось 5000 $ виділених на покупку подарунок – мало. Все відносно.

За статистикою, середня ціна подарунку в Україні 400-500 гривень. Тому сміємо припустити, що на нашому сайті Ви можете придбати дійсно те, що шукайте!

Класична фото вишивка портрета всього за 35 $ (250 гривень), це не просто дар, а ще й оригінальний подарунок!

недорогий подарунок

Вишитий портрет  в своєму роді вже унікальний презент, тому простота картини Вас абсолютно не повинна бентежити. Навпаки, часом класичне виконання, виглядає куди ефектніше, ніж хитромудрі картини – портрети із застосуванням шаблонів і колажу… Тут, як кажуть, на смак і колір…

Коли йдеться про класичну фото вишивку, на думку відразу спадає цитата одного відомого американського поета:

«У характері, в манерах, в стилі, на все найпрекрасніше – це простота.» Генрі Уодсуорт Лонгфелло

Від чого залежить ціна вишитого портрета? І чому така картина вважається недорогим подарунком? Все просто. Класична фото вишивка – це вишивка лише однієї людини, без  додаткових “прикрас”, шаблонів, візерунків. І якщо вишивати портрет лише однієї персони, то можна замовити найменший розмір полотна – 18 см на 28 см – а ціна такого виробу лише 400 гривень. Детально розміри вишивки Ви можете дізнатися, прочитавши статтю

Розмір вишивки фото (визначаємось із розміром вишивки портрета, вишивки метрики)

Якщо говорити про замовлення сімейного портрета – то, звичайно, розмір потрібно замовляти трохи більше. Так як сім’я складається як мінімум з двох осіб, і на полотні формату А4 – риси обличчя двох людей вишикуються не так досконало, як того хотілося б.

А ось фото вишивку з відсканованої фотографії просто можна замовити і за 250 гривень. За умови, що на полотні буде лише одна особа.

Незалежно від того, що ми надаємо послуги за найнижчими цінами, ми гарантуємо неперевершену майстерність наших дизайнерів і високу якість вишитого портрета. Відгуки наших клієнтів тому підтвердження!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp