Вишивка для мами

Вишивка для мами

Незвичайний подарунок – вишивка для мами.

Як не дивно, але в дитинстві привітати маму ми могли без проблем. Для того щоб здивувати та порадувати рідну та улюблену маму нам вистачало ножиць, кольорового паперу, клею та фломастеру. Буквально за півгодини ми створювали не просто листівку, а справжній витвір мистецтва. Ми примудрялися, на зігнутому навпіл листку, написати вітальний текст, намалювати букет квітів і, звичайно, відтворити мамин портрет (часто, на повний зріст). Художня цінність такого подарунка з погляду мистецтвознавця була дуже мала. Але на маминий погляд це був найдорожчий подарунок!

Але діти виростають, обростають своїми проблемами та турботами і мало кому спаде на думку, як у дитинстві, зробити подарунок самостійно. У нас немає часу, та й у процесі дорослішання ми втратили свою дитячу безпосередність та фантазію.

Тому найчастіше при виборі подарунка ми керуємося готовими штамами та стандартами. Стандарти хороші при виборі подарунків для начальника чи колеги, товариша чи однокласника. Але не для матусі.

Ми намагаємося приготувати неповторний презент мамі, який не просто буде корисним, красивим або дорогим, а зможе зайвий раз нагадати про наші почуття до рідної та близької нам людини.

Сотні інтернет-магазинів пропонують нам незвичайні та оригінальні сувеніри! Але чи справді вони оригінальні? Хіба когось здивуєш, наприклад, чашкою з фотографією отримувача? Ще 10 років тому так, це було ноу-хау. Зараз це вже аж ніяк не новинка.

Фото вишивка як подарунок дозволяє нам відійти від стереотипності та стандартності. вишивка для мами

Причому зовсім не обов’язково замовляти вишитий портрет саме мамин (хоча ваша мама, напевно, красуня і ще раз їй про це нагадати буде не зайвим.).

Сучасні технології у машинній фото вишивки, спеціальне обладнання та витратні матеріали дозволяють створювати необмежену кількість варіацій на тему «вишитий портрет»

Наприклад, техніка «photostich» перетворює процес вишивання в справжнє чаклунство. Ця техніка передбачає перенесення зображення з фотографії на тканину. Такий собі принтер або сканер. Але, як і будь-яка техніка, сучасне обладнання для вишивки використовує необмежені можливості комп’ютерних програм. Тобто техніка “фото стібок” – це не просто копіювання знімка на тканину, це можливість редагувати, покращувати, змінювати зображення.

Результати справді вражають. Хочете вишитий портрет Вашої мами в чорно-білій гамі – будь ласка, хочете прикрасити картинку – без проблем, хочете на одному портреті з’єднати монохром і кольорову палітру – і це можливо. Вишивка по фотографії дозволяє об’єднувати не тільки різні техніки та варіанти відтворення, але й різні зображення.

Вишитий сімейний портрет, подарований дітьми – повірте, довгі роки радуватиме матусю, гордо прикрашаючи стіни вітальні!! А якщо Ви замовите фотовишивку з відсканованої фотографії, там, де вони з татом ще зовсім молоді – це буде справді чудовим презентом!

Ви можете замовити вишитий портрет у будь-якій стилістиці – починаючи від традиційного портретного мистецтва, закінчуючи сучасними колажами та костюмованими варіаціями. Фото вишивка не обмежена у своїх можливостях.

Для того щоб замовити машинну вишивку фотографії – надсилайте на електронну пошту фотографії, які ви хочете перенести на тканину.

Якщо Ви володієте навичками вишивки хрестом, і у Вас є достатньо часу для того, щоб своїми власними руками створити шедевр – ми Вам із задоволенням допоможемо, розробивши схему фото для вишивки хрестом. Для поціновувачів вишивання бісером, ми надаємо послугу створення схеми бісером по фотографії, та перенесення розробленого дизайну на полотно. А також пропонуємо новинку – алмазна мозаїка по фото

Кілька годин творчих пошуків та комп’ютерної обробки та вишивка для мами готова.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp