Набори для вишивання бісером

Набори для вишивання бісером

Готові набори для вишивання бісером – це зручний та практичний спосіб приступити до рукоділля як досвідченим майстриням, так і новачкам. Якщо Ви вирішили розшити портрет або картину, Вам здасться, що все просто – достатньо задумати ідею, знайти відповідне зображення, піти в магазин, підібрати бісер, купити набір голок, нитки і почати творити. Але при найближчому розгляді процесу з’ясовується, що без схеми ніяк не обійтися.

Що таке схема для вишивання? Говорячи простою мовою – це ескіз Вашого майбутнього творіння, полотно з тканини, на яке нанесено зображення у вигляді квадратиків. Це може бути як чорно-біла, і кольорова схема. Також до нанесеного на полотно дизайну додається символьна схема, роздрукована на аркушах формату А4.

Чому вона така необхідна майстрині? Справа в тому, що наносити намистинки на чисту тканину так, щоб вимальовувався складний сюжет, неможливо. Ви постійно заходитимете за межі фігур і зрештою розгубитеся остаточно. До того ж складно розрахувати потрібну кількість бісеринок за розмірами і кольором, через що Вам доведеться або постійно докуповувати надлишки, що накопичують, або накопичувати надлишки, що загрожує витратами грошей марно.

Отже, схема потрібна. Як її зробити? Намалювати від руки – справа клопітна і не кожному під силу. А ось вдатися до допомоги комп’ютерних програм цілком можливо. Але доведеться сильно попрацювати, щоб освоїти сучасні фото редактори, а це тривалий час і незвичайне терпіння.

Найкращий спосіб полегшити собі заняття хобі – замовити схему для бісеру спеціалістам. Ми виготовимо ескіз зі зразка (картинка або фотографія), який Ви надішлете нам на електронну адресу, та укомплектуємо в набір:

– полотно з малюнком

– символьну схему (кольорову чи чорно-білу)

– готовий вид вишивки

– легенду (розшифрування схеми)

– підбір бісеру фірми Preciosa

Вам залишиться купити бісер (зверніть увагу, ми його не комплектуємо!), голки, нитки, рамку і … приступити до процесу створення власного шедевра. Ми займаємося продажем не тільки наборів для вишивання бісером, але також виготовляємо схеми для вишивки хрестом, вишиваємо картини та портрети на вишивальному устаткуванні, та комплектуємо набори алмазної вишивки. Фото на дереві і стилізація картин – теж ми!

Звертайтесь, з нами Ваше захоплення буде приємним і продуктивним!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp