Аліекспрес. Замовити алмазну вишивку з Китаю

Аліекспрес. Замовити алмазну вишивку з Китаю

Отже, Ви вирішили замовити алмазну вишивку з Китаю на сайті аліекспрес. Чому саме у Китаї? Та все просто – дешевше. Навіщо платити більше, коли можна заощадити? Адже правда?

Давайте зробимо невеликий відступ від теми. Що таке прогін?

Прогін – це підсумкова картинка або фото, яке, попередньо не підготувавши в графічному редакторі, пропустили через спеціальну програму для створення дизайнів і схем, і потім не обробили вручну. Якщо вишивати за такою схемою, то вишивка (алмазна, хрестом, бісером) вийде дуже низької якості, Ви витратите багато сил та часу, не отримавши ні бажаного результату, ні задоволення від процесу вишивки.

 

Як відбувається процес замовлення та виготовлення набору алмазної вишивки по фото?

За надісланим фото ми робимо для Вас попередній макет. Початковий макет – це просто прогін зображення, фотографії через програму для алмазної вишивки. Так, звичайно, невелика обробка перед конвертацією знімка робиться. Але чисто поверхнево (освітлюємо, опрацьовуємо трохи кольору). Чому «чисто поверхнево»? Все тому, що детальна обробка фото займає від кількох годин.

Далі, цей макет – прогін ми показуємо Вам, обов’язково уточнюємо, що фото ще ретельніше доопрацьовуватиметься після затвердження та оплати. Якщо Вас якісь нюанси не влаштовують – ми коригуємо. І, якщо Вас все влаштовує, Ви оплачуєте набір – і далі ми пускаємо Ваше замовлення в роботу. Виготовляючи набір – ми витрачаємо левову частку часу на опрацювання фото в графічному редакторі. Це кропіткий процес, що вимагає не одну годину часу. Світло – тіні, контраст, різкість, шуми, канали – все це опрацьовується, тушкується, чиститься, змінюється, освітлюється і затемняється по багато разів до ряду, щоб за підсумком отримати саме той результат, який ми хочемо бачити. І тільки потім починається робота безпосередньо зі схемою у програмі для конвертації фото у схему. І знову-таки, робота зі схемою може тривати як дві години часу, так і десять годин. Все залежить від якості фотографії. У програмі конвертації фото ми чистимо схему, прибираємо непотрібні відтінки, складаємо під Ваш набір індивідуальну палітру, і тільки потім комплектуємо набір.

Що роблять дизайнери з Китаю?

Не завжди, але здебільшого вони роблять прогін. На жаль, при перегляді прогону, якщо ви новачок у вишивці, ви навряд чи побачите всі похибки. Вони “вилізуть” потім, викладаючи мозаїки. Цей прогін показують Вам, і якщо Ви його стверджуєте – все, в більшості випадків робота з фотографією на цьому закінчена. За затвердженим прогоном вони Вам і зберуть набір. А те, що Ви вже викладете в результаті – це вже рулетка. Виходять здебільшого не дуже хороші результати.

Які ще неприємні моменти можуть виникнути? Допустимо, затвердили ви макет. Пішов дизайнер на склад зі стразами, щоб зібрати Ваш набір. Ось усі кольори є, а одного відтінку немає. Ну скінчився. Ну буває. Що ж роблять наші колеги із дальньої східної країни? Все просто: вони беруть інший відтінок, і кладуть його в набір замість того, що бракує. І не важливо, що цей відтінок іде на обличчя. І тим більше не важливо, що він трохи зелений. Дизайнеру вже байдуже. Гроші вже сплачені… А те, що у Вас замість красивої дівчинки на картині вийде шрек – це вже ваша турбота.

Ні, є, звісно, винятки. Є тямущі дизайнери. І так, я бачила кілька справді гідних (китайських) робіт. Але їх мало. Інші де гірше, де краще… Але назвати їх добрими – я, як дизайнер, не можу. На підтвердження моїх слів покажу вам кілька прикладів алмазної вишивки з Китаю.

Якщо Ви все ще хочете замовити алмазну вишивку з Китаю – вибирайте перевіреного посередника (сайт або продавця який замовить для Вас набір з Китаю) з реальними відгуками. А ось на фото – приклади готових робіт я б орієнтуватися не радила… Так як часто недобросовісні посередники можуть виставляти фото чужих робіт. І просто займаються плагіатом, про що ми поговоримо у наступній статті.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp