Алмазна мозаїка по фото, вишивка у подарунок подрузі

Алмазна мозаїка по фото, вишивка у подарунок подрузі

Коли запитують що подарувати подрузі, яка має все, трохи лукавлять. Бо це стосується не лише подруги, а й друга, батьків чи колег.

Людину, яка має все, знайти можна тільки в горах Тибету, або серед ченців пустельників. І не тому, що у них все є, а тому, що їм нічого не потрібно.

Але оскільки ваша подруга, як і ви, мирська людина зі своїми слабкостями, бажаннями та мріями, підібрати оригінальний подарунок не складе зусиль. Алмазна мозаїка, вишивка в подарунок подрузі – ось оригінальне рішення

Згідно з дослідженнями, дарувати подарунки заможним людям набагато простіше. В даному випадку ви можете піднести саму незвичайну річ, яка не несе ніякого навантаження (корисності, краси, потреби, смакових якостей та ін.).

Хоча, якщо правильно підійти до вибору презенту, можна об’єднати всі ці характеристики в одному. Ну, хіба що крім смаку. Їсти оригінальний подарунок не обов’язково.

Глибокою оманою є стереотип – що багатим людям треба дарувати дорогі подарунки. Дурниці.

Якщо хочете здивувати подругу – подаруйте їй алмазну мозаїку по фото. Напевно, у вас знайдеться десяток її фотографій у різних ситуаціях. Виберете ту, яка, на вашу думку, найкраще передає не лише зовнішні риси, а й внутрішній світ приятельки.

Наприклад, не варто замовляти картину на підставі фото для паспорта – це надто офіційно. Хоча фотошоп творить дива, все одно – краще вибрати знімок простіше. Але і не варто, як зразок, використовувати фото в купальнику – це не зовсім коректно. Хоча, фото вишивка цим і відрізняється від іншого мистецтва, що не має обмежень щодо інструментів, що використовуються. Ви можете замовити вишитий портрет подруги на тлі моря або на борту розкішної яхти, а інструментарій редакторів дозволить «одягти» вашу приятельку в легку стильну сукню. Вийде більш ніж оригінальний презент

Адже фото вишивка, як мистецтво, яке тісно пов’язане з комп’ютерними технологіями, також допускає можливість обробки зображення, як і звичайна фотографія. Для алмазної вишивки за фото розроблено унікальне програмне забезпечення, яке може «відфотошопити» оригінал не гірше ніж при традиційній фотообробці.

Дуже часто, коли говорять про алмазний живопис як подарунок, перше що спадає на думку – це портрет одержувача. Але цілком допустимо подарувати картину, наприклад, улюбленого актора чи співака. Адже ніхто нас не обмежує у тематиці. Або замовте картину – триптих або диптих.

Можна зробити колаж – портрет подруги в оточенні її друзів, або квітів. Або ж можна зобразити винуватку торжества верхи на коні! Нарешті, унікальна техніка дозволяє до дрібниць перенести на полотно зображення улюбленого домашнього вихованця.

Напевно, у вашої подруги є маленький декоративний песик або розкішний кіт. Алмазна вишивка дозволить об’єднати на одній картині господиню зі своїм улюбленцем. Такий презент порадує вашу приятельку подвійно – і за себе, і за чотирипалого друга.

Незважаючи на те, що ми надаємо фото вишивку за лояльними цінами на Україні, ми гарантуємо високу якість портретів та неперевершену майстерність наших дизайнерів!!

Замовте набір стразами, і тоді у вас не виникне проблем із питанням, що презентувати. Бо якраз вишитого портрета в неї поки що немає.

Не сумнівайтеся, якщо Ви надасте нашим майстрам фотографію чудової якості, вже через 3-5 днів Ви отримаєте оригінальний та незвичайний набір камінням. Ми любимо свою роботу, і цьому на підтвердження вдячні відгуки наших клієнтів! Якщо Ви віддаєте перевагу вишивати хрестиком або бісером – ми з радістю розробимо Вам індивідуальні схеми

 

Творіть прекрасне разом з нами!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp