Що подарувати на День народження синові?

Що подарувати на День народження синові?

Що подарувати на День народження синові? Вишитий портрет однозначно вирішить цю проблему. Дуже важко здивувати свого ненаглядного сина, тому що все, що він вимагає або чого потребує, купується батьками в міру необхідності. І все-таки щороку напередодні цього щасливого дня батьки починають судомно ламати голову, а що ще потрібно нашому хлопчику? Чим порадувати, який подарунок вибрати, щоб він запам’ятав і відчув все батьківське кохання?

На день народження коханому синочку можна, звичайно, подарувати дорогий золотий ланцюг або автомобіль. Але помпезність подарунка не обов’язково покаже Ваше кохання, а дорога, але непотрібна річ може врахуватися як бажання «відкупитися». Важливо, щоб подарунок на день народження синові – був душевним сюрпризом.

Саме тому унікальна техніка «Рhotostich» – це ідеальний презент, який буде просякнутий лише Вашою теплотою. Такий сюрприз не сприйметься сином як «швидко – куплений» подарунок. Він буде ексклюзивним і суто індивідуальним. Всіх рідних і вашого хлопчика особливо захопить креативний подарунок – вишивка – «Синок. Миті життя» Наші майстри скомбінують з кількох фотографій Вашого сина оригінальний дизайн картини (залежно від віку дитини)  додадуть красиві кліп-арти під певну тематику, створять схему, та вишиють цікавий та оригінальний подарунок.

що подарувати на день народження синові, вишитий портрет на замовлення

Дорогий подарунок “портрет-колаж” посмішок близьких людей або картина в стилі «Олександр Невський». Цей портрет явить світла вашого бравого хлопця в кольчузі, з мечем у руках, на коні.

А що подарувати зовсім маленькому синочку. На рік, наприклад. Іграшку – це само собою. Але хочеться подарувати маленькому лицарю, щось пам’ятне, незабутнє!! У такому випадку зверніть увагу на вишивання дитячої метрики.

Якщо Ваш син вже дорослий і одружений чоловік – можна як презент вибрати вишивку сімейного портрета: тато, як голова сімейства, в центрі, на колінах сидить маленька донька або синок, і, любляча та турботлива дружина поряд. Такий подарунок викличе бурю емоцій не тільки у Вашого дорослого сина, а й у його сімейства. А якщо ваш син ще створив свою сім’ю, як подарунок на День Народження, можна зробити йому так само сімейний портрет, але з Вами – з його батьками! А якщо у Вас є тільки знімки-картки. НЕ в електронному вигляді. І це для нас не проблема: надсилайте відскановану фотографію, майстри – дизайнери відреставрують знімок, і створять чудовий шедевр зі старої відсканованої фотографії! Уявляєте захоплення сина, якщо ви подаруєте його улюблену фотографію, але у вигляді великого вишитого портрета?!!

що подарувати на день народження синові, вишитий портрет на замовлення

Машинна вишивка також універсальна тим, що може бути виконана як у формі невеликої картинки, так і великого полотна.

Такий ніжний і неймовірно красивий презент, виразно висловить всю турботу і батьківське тепло, а також залишить надовго теплий слід у пам’яті.

Виразіть всю свою безмежну прихильність, подаруйте своєму найдорожчому чоловічку у світі, гарний і чуттєвий презент.

Замовте портрет свого чада, і вже через кілька днів оригінальний подарунок на іменини сину буде готовий!

Ще думаєте що подарувати на День Народження сину? Фото вишивка – ексклюзивна, індивідуальна, зроблена з любов’ю, саме те, що треба на День народження вашого головного в житті маленького чоловіка!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp