Що подарувати бабусі на новий рік?

Що подарувати бабусі на новий рік?

Роздумуєте, що подарувати бабусі на Новий рік? Так, це завдання не з простих, але і в нього є рішення!

Новий рік з нетерпінням чекають діти, адже вони вірять у казку та існування Діда Мороза. Тому на Новий рік дитина отримує від «Діда Мороза», саме те, про що мріяла весь рік. Але Новий рік відрізняється від інших свят тим, що не лише діти отримують подарунки, а й дорослі. Прийнято обмінюватися презентами серед колег, друзів та у родинному колі. Торгові мережі влаштовують передноворічні розпродажі, щоби всі підготувалися до свята. Різноманітність товарів на полицях зводить нанівець труднощі вибору подарунка. Якщо тільки не йдеться про бабусь і дідусів. Що подарувати бабусі на новий рік? Саме таким питанням задаються не лише онуки, а й їхні батьки.

До новорічного подарунка для бабусі потрібно підходити практично з тієї ж позиції, що і до подарунка для дітей. І справа не в тому, що бабуся вірить у Діда Мороза. Ні, вона чудово знає, хто ховається за бородою новорічного дідуся. Просто з віком люди починають цінувати кожну мить. Відповідно на новорічне свято старше покоління дивиться крізь призму казковості та швидкоплинності.

У певному віці кожен Новий рік, проведений у родинному колі – це вже свято для бабусь і дідусів. Адже з кожним новим роком вони не молодшають і не стають здоровішими і бадьорішими. Відповідно найкращим подарунком стане річ, яка може відобразити чудовий момент. Наприклад, фотографія, яка здатна повернути за часів молодості, щастя та закоханості. Але фото, як презент бабусі, виглядає банально, якщо йдеться не про фотографію, вишиту на тканині!

Студія машинної фото вишивки ArtPix пропонує Вам ексклюзивний подарунок!!!

Фото вишивка – унікальне мистецтво, яке створене на стику фотографії, майстерності вишивання та малювання.

Картина “Панорама улюбленого міста” стане чудовим подарунком, який буде гідно оцінений одержувачем.

Техніка  photostich не має обмежень ні за сюжетом, ні за стильовим рішенням виконання. Тобто на тканині можна відтворити все, що завгодно.

Новий рік – час чудес. І що такого чудового подарувати бабусі на Новий рік? Подаруйте коханій бабусі маленьке диво у вигляді вишитого портрета, який перенесе її за часів молодості (фото вишивка з відсканованих фотографій). До речі, зовсім не обов’язково обмежуватися портретом бабусі. На новий рік бабусі можна подарувати вишитий портрет онуки.

Фото вишивка дозволяє оптимізувати, видозмінювати джерела зображення. Бабуся в оточенні онуків та дітей – що може бути кращим за такий презент, як  вишитий сімейний портрет? А сучасне обладнання та матеріали дозволять картині надовго зберегти свій привабливий зовнішній вигляд, яскравість та свіжість фарб.

Навіть якщо ви не зможете викроїти час, щоб відвідати бабусю – ви завжди будете з нею, на сімейному вишитому портреті.

Ціна на вишитий портрет приємно Вас здивує, а вдячні відгуки наших клієнтів, остаточно розвіють Ваші сумніви з приводу неперевершеної якості нашої роботи!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp