Схема бісером за мотивами Гапчинської

Схема бісером за мотивами Гапчинської

Схема бісером за мотивами Гапчинської – чудовий інструмент для відображення на тканині картин цієї знаменитої художниці. Сюжети Гапчинської зачаровують своєю простотою та оригінальністю.

Багато хто не проти мати у себе цих милих, гарненьких персонажів як предмети інтер’єру. Але не всім по кишені придбати твори художниці. Перевага рукоділок у тому, що вони самі можуть зробити собі чи близьким людям такий приємний подарунок.

Можна вишити нитками щось із картин художниці, а ще цікавіша ідея – розшивка бісером. Є два підходи до бісерних картин – повне та часткове вишивання. У першому випадку все полотно буде привабливо сяяти і переливатися мініатюрними різнокольоровими намистинками. При частковій вишивці зображення отримує об’єм та багату вібрацію завдяки багаторівневому виконанню.

До якого формату вдатися – вирішувати майстрині, але в будь-якому випадку їй не обійтися без якісної схеми для вишивки бісером. З цією метою краще звернутися до професіоналів, щоб не гаяти часу та сили на створення ескізу. Достатньо написати нам листа – заявку, в якій вказати

  • Розмір картини
  • Формат (повний або частковий)
  • Побажання щодо кольорової гами
  • Адреса доставки

Не забудьте надіслати зображення, з якого вишиватимете свій шедевр. Через кілька днів ми надішлемо Вам готове полотно з надрукованим зображенням, символьну схему, розшифровку до неї, підбір бісеру чеської фірми Preciosa.

Зверніть увагу: бісер ми не комплектуємо.

Бісерна картина з позитивними сюжетами від української художниці стане добрим посланням Вам та Вашим близьким. А схема бісером за мотивами Гапчинської від нашої компанії – чудовою підмогою у Вашому творчому процесі.

Також, за мотивами Євгенії Ви можете замовити схему для вишивки хрестом, машинну вишивку та набір алмазної вишивки.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp