Що подарувати бабусі?

Що подарувати бабусі?

Питання «що подарувати бабусі» може поставити в глухий кут навіть найкмітливіших.

Існує багато свят, під час яких ми вітаємо близьких та даруємо їм подарунки. Але необов’язково чекати Нового року чи Дня народження, щоб ще раз нагадати дорогим серцю людям, що про них пам’ятають, і вони кохані. Як правило, з батьками чи братами/сестрами, при виборі подарунка у нас не виникає жодних проблем, і це є закономірним. По-перше, ми спілкуємося з ними частіше. По-друге, краще розуміємо їхні потреби. Вибрати подарунок підлітку, наприклад, куди простіше ніж визначитися, що подарувати бабусі.

Коли мова заходить про подарунки, перше, що спадає на думку сучасній людині – це або новомодний гаджет (телефон, ноутбук, МП-плеєр), або аксесуари до девайсів, ігри комп’ютерні та ін. у прямому значенні, подарунок. Тому, як подарунок бабусі – не найкраща ідея, наприклад, подарувати планшет.

При виборі презенту ми відштовхуємося від кількох факторів, один з яких – це особисті переваги обдаровуваної. Ми швидше визначимося з презентом, якщо виявиться що у неї є унікальне захоплення-хобі. Але при виборі під хобі слід враховувати, що навіть якщо бабуся любить в’язати, зір у неї вже не той, а здоров’я не завжди дозволяє господарювати в саду, якщо вона садівник-аматор.

Тому, коли стоїть питання

ЩО ПОДАРУВАТИ БАБУСІ

Студія фото вишивки портретів ArtPix – пропонує Вам оригінальне рішення!!!

ФОТО ВИШИВКА ПОРТРЕТІВ

Як презент бабусі Ви можете зупинити свій вибір на вишитому портреті, причому, зовсім не обов’язково це буде фото вишивка самої бабусі. Це може бути ваш вишитий портрет. На жаль, незважаючи на те, що в нашому житті все більше пристроїв та механізмів, які роблять його більш комфортним та покликані заощаджувати наш час, саме ці інновації крадуть наш час та прискорюють хід життя в цілому. У результаті катастрофічно не вистачає часу відвідувати улюблених бабусь і дідусів. Тому ми з великою відповідальністю підходимо до питання що подарувати бабусі… Адже так хочеться щоб наші бабусі знали, що ми їх любимо і шануємо. Нехай ми навіть висловлюємо всю теплоту своїх почуттів через подарунки бабусі

А ось ваша бабуся, на відміну від нас, відноситься до того покоління, яке цінувало особисте спілкування та контакт не через соціальну мережу. Враховуючи, що сучасні вишивальні технології та матеріали дозволяють зі 100% точністю відтворювати всі риси до дрібниць – вишитий портрет онуків або дітей напевно порадує вашу бабусю.

Якщо у вас крім складного завдання, у виборі презенту, ще є і фінансові обмеження – це не проблема: на нашому сайті Ви можете замовити вишитий портрет за мінімальними цінами.

Може, звичайно, бути таке, що у Вас немає жодної фотографії Вашої

Відгуки наших клієнтів, про якість нашої роботи, говорять самі за себе! 90% замовників рано чи пізно звертаються до нас знову!

А якщо бабуля любитель живопису взагалі?

Фото вишивка дозволяє переносити на тканину різні зображення, в будь-якому виконанні (монохром, кольорова картинка або чорно-біла). Тому, якщо ваша бабуся колись була завзятою мандрівницею, подаруйте їй фото вишивку з панорамою Парижа чи Риму, про яку вона так часто розповідала вам у дитинстві. Відмінна ідея для бабусі на презент.

Унікальна техніка photostich здатна творити справжні чудеса, і для майстрині не буде проблемою передати на тканині вулички міста-батьківщини вашої бабусі. Все, що від вас буде потрібно для незвичайного подарунка – надіслати нам фотографію міста та портрет людини, яку ви хочете «перенести» на тканину.

Сподіваємося, що з нашою допомогою питання «що подарувати бабусі» перестало бути вашим головним болем.

Ми будемо Вам вдячні, якщо Ви поділитеся інформацією про нас З Вашими друзями в будь-якій зручній для Вас соц. мережі

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp