Що подарувати на випускний вихователю?

Що подарувати на випускний вихователю?

Це питання «Що подарувати на випускний вихователю?» постійно на вустах батьків, які ведуть своє чадо востаннє в садок. Адже саме вихователь був першим наставником (після Вас, зрозуміло), першим учителем для Вашого дорогого малюка. Тому хочеться, щоб подарунок висловлював всю подяку, повагу і шану. Звичайно це повага і шана можна висловити і без подарунка, але все ж таки хочеться віддячити по особливому, і вручити вихователю дійсно незвичайний подарунок.

Студія фото вишивки портретів пропонує Вам оригінальний подарунок на випускний вишитий портрет вихователя!

Такий презент, як вишитий портрет, стане справді пам’ятним подарунком, і довгі роки буде радувати власника!

Отже, роздумуючи над подарунком на випускний вихователю, ми однозначно робимо висновок, що він має бути незвичайним та пам’ятним. А фото вишивка повністю відповідає цим вимогам. що подарувати вихователю на випускний, подарунок на випускний у дитячому садку

Кожній людині хочеться отримати щось цікаве, відмінне від того, що вона приймала у дар до цього. А вишитий портрет це так ексклюзивно, і так приємно – милуватися своєю красивою фотографією, вишитою яскравими нитками, які передають всю палітру натуральних відтінків (вишивка портрета також виконується в тонах сепії, або тілесних, коричневих відтінках). Крім того, такий подарунок здивує не тільки вихователя, але і його близьких, друзів і всіх гостей, які будуть бачити прекрасний портрет, в якому, є душевна теплота, передана нитками і полотном.

Вишитий портрет – стильний подарунок. Адже важливо подарувати тещо не втратить своєї актуальності і через кілька років.

За допомогою техніки  photostich можна зобразити будь-що. Наприклад, це може бути колаж, що складається з миттєвостей життя вихователя – вишитий креативний презент, портрет вихователя в оточенні своїх вихованців або забавна картина «Вихованець на коні», вихователь в Царській короні – VIP подарунок. Але це тільки, якщо у вашого вихователя чудове почуття гумору. Безперечно, будь-яка дівчина, жінка буде рада такому подарунку. А можна просто вибрати вдалу фотографію та зобразити її на фоні улюблених кольорів – класична фото вишивка

Найголовніше, що техніка  photostich не має обмежень у стилістиці. Така унікальна технологія вишивання відкриває великі можливості для створення індивідуального подарунка. Тільки Ваші особисті ідеї та політ фантазії вирішують, яким саме має бути вишитий портрет вихователя. Фото вишивка дасть вашій фантазії по-справжньому розвернутися і допоможе створити пам’ятний подарунок, який дбайливо дбав про вашого малюка протягом кількох років.

Якщо потрібно подарувати на випускний вихователю гарні спогади, можна скласти фото вишивку зі шматочків радості, епізодів. Фото вишивка – унікальна техніка, яка дуже реалістично передає всі кольори та відтінки, а головне – емоції! Адже якщо робити схему і створити картину з фотографії хорошої якості, на вишивці навіть відобразиться блиск в очах.

Вишитий портрет по фотографії може бути виконаний у різній формі, а також різних габаритів – від маленької фотографії до великої картини, яка вигідно підкреслюватиме інтер’єр приміщення.

Таким чином, ви більше не будете змушені ламати голову, роздумуючи над таким складним і важливим питанням: що подарувати на випускний вихователю. Вам потрібно лише підібрати якісну фотографію, і надіслати нам її на е-мейл. Ми разом визначимося в якому напрямі працювати, а далі вже справа за нами: ми створимо реалістичну схему з фотографії, і вишиємо чудовий портрет!

Незважаючи на те, що ми надаємо послуги за найнижчими цінами в Україні, ми гарантуємо високу якість портретів і неперевершену майстерність наших дизайнерів!!

Замовте вишитий портрет вихователя, і вже через кілька днів ми надішлемо Вам дійсно пам’ятний та оригінальний подарунок!!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp