Що подарувати на день народження дитині?

Що подарувати на день народження дитині?

Що подарувати на день народження дитині? Фото вишивка – цікава, незвичайна, універсальна, тому що підійде і сміливому лицарю, «Людині-павуку», і милій принцесі або відважній « Даші – слідопиту». Адже подарунок має бути не лише оригінальним, а й таким, який приведе в захват вашого малюка.
Вишитий портрет як подарунок дитині чудово доповнить як внутрішній світ дитини, так і її кімнату. Продумана композиція стане чудовим інструментом розвитку фантазії та уяви малюка.

Крім іншого, такий презент, на якому зображено іменинник, швидко отримає статус «квартирної пам’ятки». І якщо ви виявите фантазію, то композиція «Митті радості» гідно прикрасить вітальню Вашої оселі. До того ж, така чудова річ у квартирі завжди натякне на гарне почуття стилю господарів. Наприклад, веселий вишитий колаж змусить усміхнутися не лише крихітку, а і її  рідних та друзів та родичів, зображених на ньому. Така цікава річ запам’ятається всім своєю оригінальністю, душевністю, теплом.

що подарувати на День Народження дитині, вишитий портрет, дитяча метрика

Звичайно, подарунок бажано підібрати відповідно до віку дитини та її інтересів. Тому слід ретельно подумати над фоном, який буде додано до фотографії, композиції та ідеї картини.

Окрім іншого, вишитий знімок – це стильний і важливий подарунок. Адже це не просто машинка, конструктор чи лялька. Це неодмінно оригінальний та пам’ятний подарунок, річ, яка збереже спогади про моменти дитинства. Вишивка переносить на портрет все тепло усмішки перших молочних зубів, радість перших садна від роликових ковзанів, обійми перших нерозлучних подруг. Навіть просто звичайний знімок дитини у фас, профіль або в родинному колі завжди буде піднімати настрій чаду та його близьким, красуючись у вигляді вишивки на стіні.

що подарувати на день народження дитині, вишита метрика

Така картина може бути виконана в будь-яких кольорах та напівтонах, у будь-якій стилістиці. В підсумку ви отримаєте абсолютно індивідуальний, небанальний та ексклюзивний подарунок для маленької людини.

Якщо дитина ще зовсім маленька подаруйте їй, скоріше її батькам вишиту дитячу метрику Такий презент займе почесне місце у будинку на багато – багато років!!!

Недорогим, але не менш цікавим подарунком, сміливо можна назвати класичну вишивку фотографії!

Незважаючи на те, що ми надаємо послуги за найнижчими цінами на Україні, ми гарантуємо неперевершену майстерність наших дизайнерів та високу якість фото вишивки

Замовити вишитий портрет Ви можете прямо зараз, і вже через кілька днів у Вас буде незвичайний подарунок на день народження дитині!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp