Подарунок випускнику – вишивка по фото

Подарунок випускнику – вишивка по фото

Чи мають батьки готувати подарунок випускнику, і якщо так, то яким він має бути?

Людське життя можна поділити на кілька етапів. Причому назв у цих часових відрізків дуже багато, починаючи від поетичних (весна, осінь тощо) до сухих наукових (народження, зростання, біологічне старіння). Як би ми не називали той чи інший відрізок, усередині кожного етапу існують свої маленькі чи значущі події: перше слово, перший зуб, перші кроки та ін. А існують перехідні події, які є, з одного боку, завершальними для одного періоду та початковими для іншого. Їх прийнято відзначати з особливою урочистістю. Наприклад, закінчення школи.

Звичайно, випуск із садка теж є знаковою подією у житті кожної дитини, але це швидке проміжний етап усередині одного періоду під назвою дитинство. Відповідно, і свято і подарунки в садку повинні бути по-дитячому милими і невигадливими.

А ось шкільний випускний – це абсолютно новий етап у житті кожного з нас. Двері в дитинство зачиняються і перед нами відкривається доросле життя. Звичайно, до тих проблем та обов’язків, які є у наших батьків, нам ще далеко. Але, порівняно з вчорашніми школярами, випускник – це новий щабель на шляху до дорослішання. Тому хочеться щоб подарунок був незвичайним і незабутнім.

Традиція дарувати подарунки та сюрпризи на свята та урочистості з’явилася не випадково. Час швидкоплинний і будь-яке свято, будь-який бал рано чи пізно закінчиться. На зміну приходять будні зі своїми завданнями та проблемами. І якраз подарунок на випускний стане тим маленьким якорем, який не дозволить нашій пам’яті забути ті прекрасні миті, які залишилися в минулому.

Наприклад, випускний бал. До нього готуються не гірше ніж до випускних іспитів. Дівчата за кілька місяців до заходу починають обирати вбрання. Причому у ретельності вибору костюма юнаки їм не поступаються. У батьків у цей період турбот стає ще більше. І головне в цьому гармидері не забути про подарунки.

Що це може бути? Варіантів безліч. З голлівудських фільмів ми знаємо, що як презент батьки за успішне навчаннядарують випускникам машини або поїздки до Європи. Але можна зупинитися на економічнішому, але при цьому не менш пам’ятному та дорогому презенті.

Студія фото вишивки портретів пропонує Вам оригінальне рішення подарунка

Вишитий портрет – це унікальний подарунок як за своєю незвичністю, так і за своєю красою. Ваш випускник чи випускниця, напевно, найкрасивіші на цьому балі. Така картина дозволить зберегти образ королеви або короля балу на довгі роки.

Створити такий портрет дуже просто для справжнього майстра. Адже сучасна техніка вишивання photostich дозволяє відтворювати точні копії фотографій, переносячи їх на тканину, без найменшого спотворення контурів або кольорової гами. Крім того, вишивальне обладнання та майстерність вишивальниці дозволяють створювати вироби за короткий відрізок часу.

Все, що вам потрібно – це надати фотографію вашого випускника чи випускниці. Решту, використовуючи техніку «фото вишивка», зробить майстер.

І коли чарівність випускної ночі розсіється, про ці чудові миті залишиться чудове нагадування – вишитий портрет.

Фото вишивка на відміну від фотографії виглядає набагато ефектніше і абсолютно не банально. По-друге, такий твір передбачає використання унікальних витратних матеріалів, які надовго зберігають свій привабливий зовнішній вигляд (не вигорають, не линяють і так далі). І нарешті,вишитий портрет на випускний може стати доброю традицією дарувати такі портрети на кожному значному етапі життя.

Ознайомившись із цінами на фото вишивку Ви будете приємно здивовані!

Замовити вишитий портрет Ви можете прямо зараз, і вже через кілька днів у Вас буде відмінний подарунок на випускний!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp