Вишивка подруги

Вишивка подруги

Напевно, дуже часто бувають у Ваших стосунках із подругами часи, коли Ви ставите питання – що дарувати? Якщо Ваша подруга рукодільниця – вишивка подруги – відмінний варіант в якості презента!

Жіноча дружба існує, щоб чоловіки не говорили! Нехай складають анекдоти та жартують з екранів телевізорів, а жінки співатимуть про жіночу дружбу! Звичайно, у Вас є близька подруга з якою Ви ділитеся своїми таємницями та секретами, з якою переживаєте різні моменти свого життя. І, якщо Ви цінуєте Вашу дружбу, то це питання для Вас більш ніж серйозне!!

Якщо виникло питання про придбання презенту, то приводів для цього дійства може бути багато – день народження, весілля, іменини, випускний, заручини, новосілля, народження дитини тощо. За період дружби вже, напевно, багато подарунків подарували одна одній. Щоразу хочеться подарувати саме унікальний, ексклюзивний, незвичайний подарунок подрузі, який буде не схожим на всі попередні. І, звичайно, хочеться, щоб, розгорнувши упаковку, подруга була в захваті!

вишивка подруги

Рекомендуємо звернути увагу на такий твір, як фото вишивка. Це модний і водночас незвичайний презент. Тем для виконання замовної роботи може бути безліч: портрети винуватки урочистості, колажі з друзями, фото з цікавим антуражем і т.д. Все залежить від уподобань Вашої подруги у мистецтві, її віку, почуття гумору. Якщо хочете подарувати їй картину для інтер’єру, виконати картину краще в нейтральних мотивах та кольоровій гамі.

Якщо Ви шукайте презент заміжньої приятельки – пропонуємо Вам замовити її сімейний вишитий портрет! Уявіть її захоплення, коли Ви вручите їй картину, де вона, королева, вишита серед своїх, дітей, чоловіка. Подрузі – нареченій припаде до душі весільна вишивка метрики

Рідко хто залишиться незадоволеним подарунком у вигляді свого зображення. За умови, звичайно, цей вишитий портрет максимально схожий з оригіналом. Техніка photostich дозволяє створити максимально наближений до оригіналу портрет по фотографії, точно передаючи всі деталі, півтони та відтінки.

Можливо, Вам цікаво буде ознайомитися зі статтею “Схеми фото для вишивки хрестом“, “Машинна вишивка по фото ” або алмазна вишивка портретів

Якщо Ви шукаєте незабутній подарунок “фото на дереві” – це теж відмінний варіант

що подарувати подрузі

Оформлений у спеціальну рамку портрет, справить справжній фурор серед присутніх гостей! Його реалістичність та точність передачі зображення нікого не залишить байдужим. Єдине, що потрібно врахувати при виборі фото, щоб фотографія подобалася подрузі, а не лише Вам.

Ціни на фото вишивку Вас порадують, а вдячні відгуки наших клієнтів, остаточно розвіють Ваші сумніви щодо неперевершеної якості нашої роботи!

Бажаєте здивувати свою подругу? Замовте її вишитий портрет! Вишивка подруги перевершить усі Ваші очікування!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp