Що подарувати на день народження мамі?

Що подарувати на день народження мамі?

Найулюбленішій, найкрасивішій, ніжнішій і найдобрішій – що подарувати мамі на день народження?

Вишитий портрет для коханої матусі обов’язково її порадує своєю оригінальністю та теплом, вкладеним у тканину та нитки, у ті емоції, які зображені на картині.

Мама завжди зігріває наше серце доброю усмішкою та порадою. Подарунок мамі на День народження – найріднішої та найголовнішої в житті  жінці– має бути особливим та оригінальним. Його не купиш у кіоску.

Вишитий знімок в ролі подарунка мамі, буде виглядати ексклюзивно, небанально і трепетно. Машинна вишивка по фото – дуже душевно, по-домашньому та незвичайно. Можна взяти мамину фотографію студентських років, або де вона на першому побаченні з майбутнім чоловіком. Фахівці своєї справи відреставрують фото, визначать потрібну схему, а потім за допомогою спеціального обладнання вишиють потрібну, дорогу серцю іменинниці, мить. І ось, оригінальний подарунок вже цвях програми маминих іменин.   

Унікальна техніка photostich переносить на полотно все, що заманеться, чи йдеться про панораму зруйнованого Колізею на тлі профілю людини, чи про абстрактні точки на фіолетовому тлі. Тут правлять тільки ваше бачення і подарунок мамі на день народження і безмежний політ фантазії. що подарувати на день народження мамі, вишита фотографія

Нагадаємо подарунком мамі про її красу, молодість, про те якими були її малюки, і якою забавною молодою матусею вона була.

А що якщо подарувати їй зображення коханого чоловіка чи мить першої зустрічі? Адже мотиви та тематика портрета відкриває дуже великі можливості.

А найкраще змайструвати колаж – матуся в оточенні її рідних та близьких, сімейний портрет. Або взяти знімок мамулечки у колі колег та найкращих друзів, а можна, просто, у морі її улюблених квітів.

Кумедна фотографія, прикрашена за допомогою спеціальної програми, навіть може «всадити» маму верхи на лихого коня – вишивка фотографії із застосуванням шаблону VIP

Нарешті, машинна вишивка дає можливість до вусика, до волоска перенести на полотно зображення Макса, улюбленого маминого котика. А значить, мама порадіє і за себе і за волохатого Макса. Можна на одному знімку об’єднати її улюбленця, який неохоче фотографується.

що подарувати мамі на день народженняЯкщо на даний момент у Вас є обмеження в бюджеті, зверніть увагу на класичну фото вишивку. Всього за 250 гривень ви можете замовити унікальний подарунок на іменини – вишитий портрет мами.

Незважаючи на те, що ми надаємо послуги за найнижчими цінами в Україні, ми гарантуємо неперевершену майстерність наших дизайнерів і високу якість фото вишивки

Якщо ви зважилися на такий чудовий презент, то більше немає проблеми з питанням, що подарувати мамі на день народження. Тому що якраз ніжних спогадів, напевно, ще ніхто не дарував!!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp