Вишивка дідусеві

Вишивка дідусеві

Чи підійде вишивка дідусеві як подарунок? Давайте розберемося. Наприклад візьме таке свято, як Новий рік. Кожна сім’я має свої традиції, які перегукуються з національними звичаями, притаманними тому чи іншому народу. Наприклад, шведський дідусь у подарунок на новий рік однозначно отримає пару теплих в’язаних шкарпеток, а американський – светр із зображенням оленів чи Санти. А якщо у нас немає таких особливих традицій як в інших країнах? У нас взагалі плутанина з новорічними святами: Новий Рік, Старий Новий рік, Католицьке Різдво, Православне… У принципі, чим більше свят, тим краще, тим більше подарунків отримуєш, але й, відповідно, даруєш.

Враховуючи, що Новий рік – свято зимове, а зими у нас холодні та сніжні – перше, що спадає на думку – все зігрівальне, закутуюче (пледи, ковдри, шкарпетки тощо). Чимало засобів захисту від холоду, і чергова партія в’язаних шкарпеток чи рукавиць навряд чи вразить дідуся.

Можна змінити концепцію подарунка на 180 градусів і взимку дарувати те, що нагадує про літо. Якщо дідусь коротає вихідні на рибалці – даруємо вудку, збирає гриби/ягоди – даруємо кошики, фляги, термоси, компаси та ін. потрібні дрібниці.

А можна піднести йому щось унікальне, яке і взимку зігріє і про літо нагадає, звичайно в переносному сенсі.

Так уже склалося, що всі подарунки, незалежно від приводу, статі та віку одержувача у наших сім’ях купує жінка, тобто мама. Тому нічого дивного не буде в тому, що дідусь на новий рік отримає вишивану фотографію, але не просту. Вишитий сімейний портрет і порадує, і приємно здивує.

Сучасне обладнання для вишивання, комп’ютерні технології та витратні матеріали дозволяють відтворювати на тканині все, що завгодно. Тобто фотовишивка знімає всі обмеження як за сюжетом, так і за способом виконання картини.

Вишитий портрет дідуся можна виконати в різному стильовому рішенні. Наприклад, хочете нагадати дідусю, яким красенем він був років двадцять тому (викликати спогади про літо життя), подаруйте картину в чорно-білій гамі, або монохромі, стилізовану під старовинне фото.

Хочете передати ніжність посмішки та доброту очей, які, не дивлячись на вік, не втратили блиску – подаруйте дідусеві на новий рік вишитий портрет, виконаний різнокольоровими нитками. Тим більше, що технологія «фотовишивка» дозволяє зберігати картині свій привабливий зовнішній вигляд на довгі роки. Вишивальні гілки не бояться сонячного світла, не линяють і не вицвітають. вишитий портрет, фото вишивка, машинна вишивка портрета, подарунок дідусеві, подарунок бабусі

І хто сказав, що треба обмежуватися лише одним вишиваним портретом дідуся. Машинна вишивка портретів за допомогою ПЗ дозволяє обробляти джерела зображення в будь-якій кількості. Ви можете вибрати кілька фотографій, і відтворити на вишитій картині справжній портрет-колаж.

А можете замовити в презент Вашому прабатькові портрет зі старої фотографії його улюбленої дружини, Вашої дорогої бабусі!

Можливості цієї унікальної технології, фактично unlimited. Все залежить від Вашої фантазії та професіоналізму Майстра Вишивальника.

А якщо Ви дружні з голкою і нитками муліне – тоді вишити портрет самому, і подарувати дідусю – для Вас не складе особливих труднощів. Для того, щоб вишити портрет, Вам потрібно зробити схему по фото, або замовити її у наших майстрів з розробки схем для ручної вишивки. Якщо Ви легко ладнаєте з бісером – пропонуємо Вам послугу розробки схеми бісером

І якщо Ви досі не вирішили, що подарувати дідусеві на свято – відкиньте всі сумніви: фото вишивка дідусеві як презент – це дуже непоганий вибір!!!

Що ми можемо запропонувати Вам у якості подарунків:

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp