Що подарувати бабусі на День Народження?

Що подарувати бабусі на День Народження?

Коли вас запрошують на день народження – перше питання, яке потрібно вирішити – це який подарунок зробити імениннику?

«Що подарувати бабусі на День Народження?»

Жартівливу теорію про те, що хороший подарунок має бути дешевим, маленьким і непотрібним, ми відкидаємо відразу. Презент бабусі   в першу чергу має радувати. Він може бути корисним або не дуже, але в будь-якому випадку він має бути особливим та оригінальним, а не купленим дорогою в найближчому магазині. Тим більше, якщо йдеться про подарунок для коханої бабусі. На питання «що подарувати бабусі на День Народження» ніхто не зможе відповісти відразу, не замислюючись. І це зрозуміло. З бабусею нас розділяє ціле покоління, і, як правило, цінність подарунка та його потреба ми оцінюємо зі своєї дзвіниці. Адже подарунок бабусі вражаюче відрізняється, припустимо, від подарунка жінці. Хоча б тому, що навіть найсучасніша бабуся навряд чи порадіє смартфону чи планшету.

Насправді є багато речей, які можна подарувати. Наприклад, теплий плед. Але чи впевнені ви, що це не скривдить вашу бабусю, натякаючи на її вік, у якому слід уже закутуватись тепліше?

Можна подарувати щось із кухонного начиння, але враховуючи, що сучасне кухонне обладнання за кількістю електроніки не поступається комп’ютеру, сковорода з програмним забезпеченням може загнати вашу бабусю в глухий кут. Та й навряд чи бабусина кухня готова до таких інновацій.
Так що мультиварку, як подарунок, дарувати не варто. Хоча і тут можна посперечатися, адже бабуся бабусі різниця))

 Студія ексклюзивних подарунків “ArtPix”

– пропонує Вам оригінальне рішення подарунка!

Можна відійти від стереотипів і подарувати красивий і потрібний подарунок бабусі, який викличе тільки позитивні емоції у іменинниці, наприклад, вишитий портрет.

Ми всі трохи марнославні, така вже людська природа. І побачити себе на полотні молодим і красивим ніхто не проти, особливо жінки.

Так що все, що Вам потрібно зробити, щоб замовити портрет – це вислати нам стару фотографію бабусі, і наші досвідчені майстри відреставрують фото, створять схему фото вишивки, і вишиють портрет Вашої бабусі в молодості.

Фото вишивка дозволяє відтворити на тканині все, що завгодно, чи йдеться про портер людини чи панорами міста, тварини чи абстрактної композиції.

Нагадайте бабусі, якою вона була красунею в молодості, і подаруйте бабусі вишитий портрет з відсканованої фотографії. Унікальність фото вишивки полягає не тільки в тому, що передача зображення здійснюється зі 100% точністю. Але й у тому, що сучасне ПЗ дозволяє сканувати та переносити на тканину зображення незалежно від їхнього джерела (його якості та віку). Тобто навіть фото, зроблене понад 20-30 років тому, може стати чудовою «моделлю» для фотовишивки.

У старшого покоління, до якого належить і ваша бабуся, особливе ставлення до фотографій та сімейних портретів. Адже ви не раз звертали увагу на фото-портери дідуся та бабусі, розміщені у вітальні чи спальні. Тому можна подарувати вишитий сімейний портрет.

Унікальна техніка photostich дозволяє зробити ці портери ще більш оригінальними та унікальними.

До речі, необмежені можливості, що надаються сучасним обладнанням, дозволяють стилізувати картину під будь-який дизайн або навіть епоху. Картина з застосуванням шаблону вашої бабусі в одязі королеви стане справжньою родзинкою свята і чудовим, незвичайним і пам’ятним подарунком бабусі. Адже всі жінки в душі королеви, і ваша бабуся не є винятком.

Ви можете замовити вишитий портрет прямо зараз, і вже за кілька днів ми вишиємо та відправимо Вам поштовою службою цей оригінальний пам’ятний подарунок. Ціни у нас більш ніж помірні помірні, від 250 гривень. Тому, якщо у Вас обмежений бюджет, не менш оригінальним та ексклюзивним подарунок бабусі стане “Класична фото вишивка”

Сподіваємося, питання “Що подарувати бабусі на день народження?” – Після прочитання цієї статті, наважився!!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp