Алмазна вишивка у подарунок

Алмазна вишивка у подарунок

Алмазна вишивка в подарунок – і можна не ламати голову!

На щастя, стереотип про те, що подарунки можна дарувати лише з певних приводів, зруйновано. Сьогодні подарунки просто так сприймаються цілком адекватно. Наприклад, через зайнятість і катастрофічний брак часу ви рідко відвідуєте батьків. У такому разі презент без приводу стане чудовим «вибаченням», яке нагадає, що вони вам дорогі. «Просто так» коробкою цукерок можна підняти настрій колезі, яка минулого кварталу допомогла вам зі звітом. Подарунок без приводу – вже саме собою приємно. І, звичайно ж, просто так, без приводу рекомендують балувати сюрпризами друзів та коханих. Презент, який ви піднесете експромтом, не тільки порадує отримувача, а й зміцнить ваші дружні стосунки.

Скільки існує людство, стільки його найкращі уми намагаються знайти еліксир вічної молодості та безсмертя. Сучасна наука значно просунулась у цьому питанні. Але звісно, вічне життя ніхто поки що не пропонує. Але нові косметичні засоби, які здатні продовжити молодість та зберегти красу, з’являються частіше, ніж оновлення у комп’ютерних технологіях.

Інша річ, що навіть найефективніший і найдорожчий крем ніяк не можна назвати креативним рішенням. Та й крем рано чи пізно закінчиться і як такого подарунка і не залишиться.

Зберегти молодість та красу можна іншим шляхом – зафіксувавши їх у часі, тобто сфотографувати. Фотографію можна як стимулятор людської пам’яті. Вам достатньо поглянути на фото, і виринають спогади, образи мелодії і навіть аромати.

А чи існує можливість зробити фото чимось більш унікальним та незвичайним? Так, якщо поєднати з мистецтвом вишивання.

Алмазна мозаїка по фотографії – це як фото полювання – і користь та естетична насолода. Вишитий портрет за своїм виконанням набагато ефектніший, ніж фото. І при цьому, за точністю передачі зображення, справляється з функціями стимулятора пам’яті не гірше за знімок.

Як правило, те, що створюється на стику наук, мистецтв, технологій – набагато ефективніше, оскільки поєднує суцільні плюси своїх базових складових. Портрет камінням – це унікальна краса, властива предметам народної творчості, яка гармонійно поєднується з технологією та точністю передачі зображення, властиві фотомистецтву.

Така картина незвичайна ще й тим, що у вас немає обмежень ні з техніки, ні з стилістики. Технічно – зображення може бути різних розмірів, у різній колірній гамі. Що стосується стилістики – photostich не знає меж, Майстру доступні будь-які стилі, інтерпретації та варіації на тему портрета.

Якщо Ваша дорога подруга збирається заміж – незвичайним та ексклюзивним подарунком може бути вишивка весільної метрики. А от якщо подружаня заміжня дама – рекомендуємо вишитий сімейний портрет.

Наші ціни на набори для вишивання Вас приємно здивують!

Якщо ви плануєте не просто здивувати презентом-експромтом, а піднести алмазну вишивку в подарунок – Ви не помилитеся з вибором!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp