Вишивка на Новий Рік

Вишивка на Новий Рік

Задовго до Нового року ми складаємо список справ, які потрібно виконати до того, як куранти проб’ють 12, одна з них – потрібно визначитися, що подарувати подрузі? Ідеальне рішення – вишивка на Новий Рік.

Більшість передноворічних завдань слід виконати заздалегідь. Наприклад, підготувати подарунки рідним, колегам, друзям. При виборі подарунків рідним проблем не виникає, тому що ви чудово знаєте, що їм потрібне. Те саме і з подарунками для колег – існує корпоративний етикет, у якому, як у кодексі, прописано, що можна, а що не можна дарувати. А ось під час підготовки подарунків друзям виникають певні труднощі.

З одного боку – різноманітність товарів у магазинах дозволяє підібрати подарунок на будь-який смак та бюджет. Але водночас таке свято як Новий рік асоціюється у нас із казкою та чудесами. А які дива можуть бути зі сковорідкою, хай це Тефаль і навіть «вона думає про нас»…

Ваша подруга захоплюється лижами або катається на сноуборді – перше, що спадає на думку, зробити як презент щось з амуніції. Але запевняємо вас – ви помилитеся. Як правило, затяті спортсмени дуже ретельно підходять до вибору свого екіпірування та роблять це самостійно.

Можна дарувати «презент – враження». Але чекати коли настане літо, щоб скористатися подарунковим сертифікатом і стрибнути з парашутом якось сумно, чи як.

Ви ще намагаєтеся вирішити, що презентувати, і нічого не спадає на думку. Психологи радять у таких випадках поглянути на ситуацію очима «винуватця питання», тобто подруги.

Що хоче ваша подруга? Напевно, як і кожна жінка, вона хоче, щоб їй ще раз нагадали, що вона молода і красива. А як це зробити? Елементарно!

Вишивка на Новий РікСтудія машинної фото вишивки портретів ArtPix – пропонує Вам оригінальне рішення подарунка вишивка на Новий Рік.

Сучасна техніка «фотостібок» не просто дозволить майстру перенести на тканину точний портрет людини, а передати найнезначніші на перший погляд нюанси. Фотографія здатна сфотографувати міміку, глибину погляду та посмішку. Фото вишивка здатна зробити те саме, але з більшою естетикою. Адже вишитий портрет завжди ефектніший, ніж фотографія (навіть глянсова, навіть після Фотошопу).

А оскільки Новий рік – час казок, ви можете замовити вишитий портрет, наприклад, подруги в незвичайному для неї образі. У неї довге розкішне волосся – замовте її вишитий портрет в образі Рапунцель. Подруга чудово плаває? Фото вишивка перетворить її на Русалку.

Необмежені можливості машинної фото вишивки, із застосуванням шаблонів і колажів, позбавлять вас питання, що подарувати подрузі на новий рік.

Ціни на фото на дереві, вишивку бісером або схеми хрестом або весільної метрики також  Вас приємно здивують!

Пропонуємо унікальну новинку на ринку рукоділля: Алмазна мозаїка по фотографії

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp