Схема хрестом за мотивами Гапчинської

Схема хрестом за мотивами Гапчинської

Схема хрестом за мотивами Гапчинської стане гарною підмогою для рукодільниць, які вирішили взятися за ці симпатичні сюжети. Якщо ви досвідчена майстриня і вже перепробували все – стандартні ескізи, пропоновані магазинами, портрети з фотографій, – чудовою ідеєю вишитиме картину відомої української художниці Євгенії Гапчинської.

Початківцям теж можна починати з подібних сюжетів, що відповідають віянню часу та створюють гарний творчий настрій. Роботи художниці самі по собі гарні та чудово вписуються в інтер’єр. А інтерпретація у нитках надасть цим позитивним сюжетам особливу чуттєвість та теплоту. Для дитячої кімнати – те, що потрібне! Але й будь-яке інше приміщення така картина наповнить затишком та натхненням.

Креативне рішення – поєднувати муліне з бісером чи стразами, але це ми віддаємо на відкуп вашої фантазії. А ось чим точно може бути корисна фірма “ArtPix”, так це професійним виготовленням схем для вишивання хрестом в короткі терміни оптимальну ціну. Для того, щоб зробити замовлення, вам достатньо визначитися із зображенням та надіслати нам його електронною поштою. В окремому листі повідомте:

  • Розміри майбутньої картини
  • Побажання щодо кольорової гами (кольори можна коригувати виходячи з вимог інтер’єру)
  • Повна або часткова вишивка
  • Чи потрібний набір для вишивання або тільки схема в електронному вигляді
  • Координати (телефон та адреса доставки)

За бажанням можна замовити друк схеми для вишивки на тканину (атлас або габардин). Пишіть на нашу адресу artpix@ukr.net і вже через кілька днів ви насолоджуватиметеся процесом створення майбутнього шедевра.

Якщо вам не обійтися схемою в електронному вигляді, не вистачає часу для покупки матеріалів, ми надішлемо вам необхідний набір, до якого входить: канва, муліне, роздруковані аркуші символьної схеми, аркуш прев’ю.

Картини Гапчинської добре виглядатимуть не тільки у вишивці хрестом, а й у бісері. Ми виготовляємо схеми для такого виду рукоділля, а також для алмазної вишивки.

А якщо ви ще не наважуєтеся вишивати самостійно, але хочете мати у своєму будинку вишиванку з будь-яким сюжетом або портрет дорогої людини в нитках, робіть замовлення на готову машинну вишивку. Ми узгодимо розмір, колір, визначимося з форматом (повна чи часткова) та зробимо все на найвищому рівні. Пишіть, телефонуйте, компанія “ArtPix” справиться з будь-яким завданням – чи то схема хрестом за мотивами Гапчинської або ескіз портрета з фотографії для ниток, бісеру або стразів.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp