Алмазна мозаїка братові на День народження

Алмазна мозаїка братові на День народження

Що подарувати на день народження братові, сильному дорогому, іноді шкідливому? Алмазна мозаїка братові на День Народження врятує зі складної ситуації.

Незалежно від віку улюбленого брата, фото вишивка стане відмінним варіантом подарунка. Нехай брат кривдить, заважає, сує ніс не в свої справи, повчає, і карає, але все одно він не перестає бути добрим другом, товаришем. Брат завжди підставить дружнє плече, захистить і підтримає у скрутний момент, закриє своєю широкою спиною від суворих батьків.

Саме тому подарунок на день народження братові має бути ідеальним. Якщо ж в черговий раз піднести футболку, окуляри, одеколон – «сюрпризи», які треба підбирати індивідуально і міряти – ризик потрапити в немилість брата дуже великий. До того ж, черговий годинник, чашки, комп’ютерні диски його теж не захоплять.

Студія ексклюзивних подарунків пропонує Вам цікаве рішення подарунка – Алмазну мозаїку

Красива фото вишивка, створена на основі однієї з його вдалих фотографій  захопить і здивує. Что подарить на день рождения брату, машинная вышивка фотографии

Стильна картина, презентована братові, точно відкладеться у пам’яті та в серці. Фото вишивка виплесне на полотно всю увагу, повагу та любов.

Замовте вишитий портрет і Ваш подарунок неодмінно стане чемпіоном серед усіх презентів на святі.

Портрет, створений вишивальною машинкою, буде наповнений лише вашими спільними добрими емоціями, ідеями та нотками настрою. Брат поважає вас ще більше, за те, як серйозно ви підійшли до питання і який саме ексклюзивний подарунок подарували.

Пощастило, якщо брат має почуття гумору. Даруйте щось із колекції «Прикольний вишитий портрет – колаж». Або такою смішною вишивкою можна доповнити презент потужніше.

Картинка може бути виконана у різних формах, стилях та напрямках, а також прикрашена стильною рамкою.

Що подарувати на день народження братові, машинна фотовишивка

 

Якщо Ваш братик вже обзавівся дружиною та дітлахами, незвичайним та пам’ятним презентом стане сімейний вишитий портрет. До речі, такий подарунок оцінить не лише Ваш улюблений брат, а й вся його родина!

Вишивка бісером стане не менш оригінальним подарунком братові. Або вишивка хрестом – це як вирішить сестра рукодільниця. Такий презент, повірте, зробить приголомшливий ефект!

Креативним подарунком, безперечно, стане фото вишивка “Брат. Миті життя”. Наші досвідчені дизайнери, скомбінують із надісланих Вами фотографій, портрет – колаж за зростанням братика: перший клас… випускний… весілля… народження дитини… Такий портрет – це справді ексклюзивний та незвичайний подарунок. Що подарувати на день народження братові, машинна вишивка портрета

А якщо Ваш брат зовсім ще крихітка, і святкує свій перший у житті День Народження? Подаруйте йому вишиту дитячу метрику. І запевняємо Вас, такий ексклюзивний і пам’ятний презент, навіть через багато років, буде гордо прикрашати кімнату Вашого брата. Такий подарунок, це насамперед пам’ять)) Але й не забувайте, що дитинка, в такому юному віці, навряд чи оцінить Ваш презент, тому додатково подаруйте іграшку – це святе.

Подарунок може бути будь-якого розміру – від маленького фото до величезного полотна. Крім того, вишивка за допомогою ниток та полотна завжди точно передає кольори, текстуру, півтони. У результаті такий подарунок виражає всю гамму ваших бажань та запитів.

Виразіть свою повагу та любов у найважливіший день у році для брата!

Алмазна мозаїка братові на День Народження Такий ніжний і особливий подарунок від сестри, яка любить, – 100% вірне вирішення проблеми

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp