Наше обладнання та матеріали для фотовишивки портрета

Наше обладнання та матеріали для фотовишивки портрета

Щоб вишити портрет за фотографією, в першу чергу потрібно створити красиву, реалістичну схему. Тут все залежить від  майстерності дизайнера. Адже якщо схема по фотографії створена нереалістичною – які б не були якісні матеріали, яким би дорогим і професійними не було обладнання картина вийде посередньою…

Ще один важливий момент у фото вишивці – вибір вишивальних ниток. Йдеться не про підбір кольорів і тонів вишивальних ниток для фотовишивки портрета, картини або ікони, а про вибір марки ниток для машинної вишивки фотографії. Адже якщо вишивати портрети низькоякісними, дешевими вишивальними нитками, то згодом, , картина втратить свою красу, буде тьмяніти і блякнути. Людині, яка вперше стикається з комп’ютерним вишиванням, практично неможливо відрізнити вишитий портрет або картину, вишиту якісними вишивальними нитками, від фото вишивки дешевими нитками. І найчастіше, навіть не знаючи того, споживач одержує неякісний товар.

Людина, яка за родом діяльності стикається з фотовишивкою, легко відрізнити вишивку по фотографії дешевими нитками від вишивки високоякісними нитками, адже портрет, вишитий дешевими китайськими нитками, спочатку поступається за красою та виразністю такому ж портрету, але вишитому з використанням якісного брендового матеріалу.

Для того, щоб «фото вишивка» радувала власника не один десяток років, не тьмяніла, не втрачала насиченості і блиску, ми використовуємо найякісніші вишивальні нитки МАДЕЙРА (Madeira)

Класична шестишарова вишивальна нитка Madeira виготовлена з кращої єгипетської бавовни, спеціально обробленої подвійною мерсеризацією. Незвичайна м’якість, характерний матовий блиск і спокійний, ніжний перелив – головні та неповторні властивості цієї вишивальної нитки.

Ну і насамкінець про наші вишивальні машини.

Спочатку нашими маленькими помічницями були дві побутові вишивальні машинки Brother NV 4000D, високоякісні і прості в експлуатації. На них ми вишили не один десяток портретів та картин. Але максимальний розмір пялець у бразера 400, а, відповідно, і портрета – всього 18 см. на 28 см. Це приблизно формат А4. Щоб вишити портрет більшого розміру,  потрібна була стиковка. А стикування – це справа копітка і невдячна. Адже міліметр праворуч, міліметр ліворуч — і все, вся фотовишивка зіпсована. А це не один день роботи.

 

Більше того, навіть якщо стикування пройшло вдало, то в більшості випадків воно все одно буде видно. Малопомітна – але все ж таки видно…

Попит на вишиті нами портрети по фото зростав, і, відповідно, збільшувалася кількість замовників, які хотіли б замовити вишитий портрет великих розмірів.

 

Тому, щоб вишивати якісні портрети і картини великих розмірів, без стикувальних швів, ми придбали промислову вишивальну машину Tajima TFMX-C

У зв’язку з придбанням промислової вишивальної машини, ми раді запропонувати Вам такі розміри вишитих портретів:

  • 28см. на 36см.
  • 30 см на 40 см.
  • 35см. на 45см.
  • 40 см на 50 см.

І більше!

Студія комп’ютерної фото вишивки портретів ArtPix (Артпікс), гарантує кожному замовнику якісно виконану роботу, та використання тільки високоякісних матеріалів!

Ми докладемо максимум зусиль та старань у роботі з Вашим замовленням, щоб Ви залишилися задоволені, та рекомендували нас Вашим друзям!!!

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp