Вишивка тварин

Вишивка тварин

Одна з унікальних рис машинної фото вишивки – це універсальність. Вона не має обмежень ні за сюжетами, ні за мотивами вишивальних схем. Наприклад, якщо ви хочете відтворити букет квітів або краєвид улюбленої місцевості – техніка photostich дозволить це зробити з високою точністю передачі зображення, з унікальним відтворенням колірної палітри та колірних нюансів на рівні відтінків. Популярністю користується машинна вишивка портрета, ікон, а також варіацій на тему творів мистецтва, що вийшли з-під пензля світових художників.

Вишивання – це унікальне мистецтво відтворення навколишньої дійсності. А яка реальність без загадкового світу фауни! І не важливо, говоримо ми про існуючі в цьому світі тварини або вигадані герої мультфільмів і казок. Вишивка тварини  – не поступається за своєю популярністю іншим темам і мотивам.

Життя людини з її виникнення тісно переплетена з представниками тваринного світу. Зображати тварин на картинах людина почала, тоді як узяла в руки інструменти, що «малюють». А вишивати братів наших менших людей стала трохи пізніше, коли винайшов вишивку.

І лише відносно недавно, з’явився такий напрямок, як фотостібок.

Техніка “photostich” дає можливість переносити реалістично малюнок тварини на тканину, за допомогою вишивальних ниток.

Наші предки картину з вишитими звірами вважали за оберег. Для захисту будинку від пристріту та бід у кожній країні існували свої представники тваринного світу, які відтворювалися на картинах майстринями-вишивальницями. Наприклад, Середньовіччя – епоха воєн та битв, відрізняється модою на фамільні прапори із сімейними гербами, основним елементом яких була тварина. Серед воїнів існувало повір’я, що дух тварини, укладений у вишивці, забезпечує захист кожному, хто став під прапор.

Досі традиція використовувати  вишивку тварини як оберег існує в різних країнах. Наприклад, китайці прикрашають свої будинки картинами, на яких зображені хижі тварини. Жителі Піднебесної впевнені, що тигр або леопард, вишитий на тканині, здатний наповнити будинок силою та статком. Зображення нитками на тканині таких звірів як лев і гепард, вважаються символами заступництва, і оберігають главу будинку від несприятливого збігу обставин.

Фото вишивка знімає всі обмеження щодо вибору схеми тварини. Ви можете вишивати тварин маленьких чи великих, справжніх чи вигаданих. Як правило, вибір залежить від інтер’єру, для якого створюється фото вишивка або виду виробу. Для прикраси кухонного текстилю найчастіше використовуються зображення таких тварин як корова, овечка, коза та ін. Навіть вовк і заєць з «Ну, постривай!» і т.д.

На відміну від традиційних способів вишивання, фото вишивка дозволяє відтворювати картини з реалістичністю до 100%. Вишита тварина повністю схожа зі справжньою, є підтвердженням не лише якісного ПЗ та високоточного обладнання, а й професіоналізму майстра-вишивальника, який створить схему по фото, та вишиє на вишивальному обладнанні реалістичну вишивку.

Вишивання – процес складний і копіткий, оскільки палітра кольору дуже насичена і різноманітна. Але трохи терпіння помноженого на досвід і навички порадують результатом, гарною вишивки гідним похвал і захоплення.

У процесі існують свої хитрощі та хитрощі, одна з яких розташування. Набагато ефектніше виглядає картина, якщо тварину розмістити у центрі. Завдяки такому прийому вся увага буде сконцентрована саме на неї. Відповідно, і починати процес вишивки потрібно саме з відтворення звіра, а тільки потім фону та інших деталей.

Всесвіт подарував людству різноманітний, шалено красивий тваринний світ. А вишивальне обладнання, якісні витратні матеріали дозволили відтворювати та передавати таку пишність як вишивка тварин нитками та голкою.

Замовити вишитий портрет, декор домашнього текстилю в будь-якому стилі, вишивку на одязі та елементах інтер’єру, і, звичайно ж, вишивку Ваших домашніх улюбленців< strong>  можна замовити на сайті ArtPix

Також Ви можете замовити  розробку схеми з фото для вишивки хрестиком і вишити Вашого домашнього вихованця самостійно!

Як працювати з символьною схемою, і вишити портрет самому

Хочете наповнити свій дім природною силою, «звіриною красою» та стихією? Звертайтесь!

Крім комп’ютерної вишивки, ми пропонуємо:

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp