Фото вишивка в інтер’єрі

Фото вишивка в інтер’єрі

Фото вишивка в інтер’єрі – це в першу чергу стильно і вишукано. Інтер’єр приміщення виконує декілька функцій. Поряд із декоративною (створення привабливого зовнішнього вигляду приміщення) та функціональною (забезпечення максимального комфорту), дизайн інтер’єру ще відрізняється іміджевою функцією. За допомогою інтер’єрного рішення житлового чи офісного приміщення можна донести інформацію про матеріальне та соціальне становище його власника. Завдяки оздобленню вашого житла ви не тільки демонструєте свій смак, а й відтворюєте свій внутрішній світ.

Останнім часом все більшою популярністю користуються послуги стилістів та дизайнерів інтер’єру. Звичайно, володіючи певними знаннями в галузі інтер’єрних рішень, такий фахівець організує простір у вашому будинку згідно з канонами ергономіки та дизайну. Але чи стане такий будинок (створений сторонньою людиною) вам фортецею, місцем, куди ви захочете повертатися після трудових буднів? Навряд чи. Тим більше якщо ви волієте оточувати себе унікальними, неповторними речами, такими як, наприклад, картини по фото бісером, або портрети хрестом . 

Фото вишивка в інтер’єрі, що використана у вигляді оздоблення та декору, є з одного боку елегантним та вишуканим варіантом створення інтер’єру, а з іншого – показником витонченого смаку власника дому.

Ще на початку минулого століття вишиті серветки, рушники, скатертини були обов’язковим атрибутом будь-якого будинку, сприймалися як сімейні обереги та реліквії, і передавалися у спадок. Безумовно, йдеться про ручну вишивку за якою коротали вечори жінки та дівчата. Сьогодні, на жаль, мало хто може дозволити собі витрачати стільки часу на створення шедевра, та й нема чого. У вік комп’ютерних технологій та інновацій на допомогу приходять машини.

Машинна фотовишивка дозволяє створювати унікальні творіння незалежно від вибраного виробу або матеріалу. За допомогою вишивального обладнання та ПЗ ви зможете прикрасити вишивкою дитячі ковдри, подушки, постільну білизну, покривала, та інші елементи одягу та домашнього текстилю. І вам не доведеться витрачати на це місяці, а то й роки.

Оскільки мода на дизайн приміщень так само примхлива, як і на одяг, інтерес до вишитих виробів в інтер’єрі то зникає, то відновлюється з новою силою. До двадцятого століття уявити собі інтер’єр дворянського маєтку без вишитих картин було неможливо. Навіть французькі королі прикрашали свої палаци розшитими гобеленами, відтворюючи на панно картини із життя сімейства, сцени царського полювання та інше. Також дуже популярною була вишивка портретів глав сімейства та їх нащадків.

Двадцяте століття, століття війни і прогресу, стало періодом забуття для вишивання. У моді були інноваційні матеріали з майбутнього, яскраві неонові кольори. Але справжнє мистецтво тим і відрізняється, що воно вічне. Сьогодні мода на багате мистецтво повернулася. А доведене до досконалості вишивальне обладнання дозволило зробити процес вишивання доступним будь-кому.

Інтер’єрна мода уникнула уніфікації та стандартизації, і зараз цінується оригінальність, унікальність і неповторність. А що може зробити ваш інтер’єр більш вишуканим та головне унікальним, як не картини як декор?

Машинна вишивка портрета, картин, панно, покривал, скатертин дозволяє створювати неповторні за своєю красою елементи декору. Домашній текстиль, декорований машинною вишивкою, виглядає набагато багатшим і витонченим.

Унікальність машинної вишивки полягає ще й у тому, що вона інтегрується в будь-який інтер’єр незалежно від вибраного стилю. Ваш інтер’єр відтворює атмосферу версальського палацу – ваш вибір вишивка на стінових панелях.

Ваш будинок нагадує російську хату з піччю декорованою кахлями? Завдяки спеціальній техніці ви можете створити всі необхідні елементи декору, які зроблять стиль рустик закінченим та досконалим. Серветки та скатертини, одягали та покривала, декоративні подушки і навіть деякі меблеві елементи можна прикрасити вишивкою.

Навіть якщо ви віддаєте перевагу класиці та манірності англійського стилю, в цьому випадку вам буде корисним класичне вишивання. А вишитий портрет у техніці фото-стібок власника оселі, стане головним елементом вітальні чи кабінету, і не залишить байдужим ні вас, ні ваших гостей.

Замовити вишитий портрет можна оформивши заявку на сайті ArtPix. Дизайн, колірна гама підбирається відповідно до ваших побажань та відповідно до загальної концепції інтер’єрного рішення.

Так само ми пропонуємо Вашій увазі фото на дереві, портрети в стилі Севесо, Мурчіано і в казковому стилі

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp