Що подарувати бабусі на 9 травня?

Що подарувати бабусі на 9 травня?

Напередодні дня перемоги багато хто купує подарунки своїм близьким, які були причетні до нашої перемоги, і тут може виникнути логічне питання «що подарувати бабусі на 9 травня»?

Бувають дати та свята, які сприймаються різними поколіннями по-своєму. Тому нічого дивного немає в тому, що багато хто навіть не замислюється про те, що в День Перемоги наші бабусі та дідусі вимагають особливої уваги, тепла та любові. Адже це радісне, і, одночасно, сумне свято, несе в собі стільки спогадів…

Навіщо взагалі потрібен подарунок на 9 травня?! Як би це дивно не звучало, але ставлення до тієї чи іншої історичної події дуже залежить від терміну його давності. Наприклад, Друга Світова Війна сучасному тінейджеру здається чимось далеким та нереальним. Але досі живе те покоління, яке не з розповідей пам’ятає жахи війни та радість перемоги. І не дивлячись на десятки років, які відокремлюють нас від цих страшних подій, ми й досі шануємо та пам’ятаємо тих, хто склав голови за наше «сьогодні». А тим, хто залишився живим, ми вітаємо і дякуємо. Свято Перемоги – це свято мужності та пам’яті. Тому на питання про вибір незвичайного і душевного  презента,  відповідь напрошується сама собою – пам’ять.

Коли почалася війна, ваша бабуся була зовсім молоденькою дівчиною, красивою та життєрадісною, а може навіть дитиною. Підтвердженням цього є рідкісні фото з домашнього альбому. Сьогодні у вас є шанс дати цьому фото і, відповідно, пам’яті про щасливі довоєнні дні, нове життя. Машинна фото вишивка з відсканованих, старих і протертих фотографій – це ідеальний варіант подарунка на 9 травня!!!

Подаруйте вишитий портрет бабусі в молодості, і ви побачите, як захоплено заблищать її очі.

Photostich  – нова технологія в машинній  вишивці, завдяки унікальному обладнанню та комп’ютерним технологіям дозволяє переносити на тканину не просто портрет людини або пейзаж, а робити це практично зі 100% фотографічною точністю. До найменших тонів і напівтонів техніка photostich здатна передати риси обличчя, погляд, посмішку та ін.

Ви звертали увагу, як на 9 Травня ветерани збираються та згадують колишні подвиги, згадують тих, хто не дожив до ще однієї річниці Перемоги та ін. Старші люди більше цінують друзів, та проведені з ними хвилини. Хочете порадувати бабусю на 9 Травня, але досі не знаєте

ЩО ПОДАРУВАТИ БАБУСІ?

Презентуйте їй вишитий портрет її кращої подруги, з якою вони разом переносили тягар війни і витягували на собі поранених з поля бою.

Технологія “photostich” не обмежується ні сюжетом, ні кількістю персонажів на тканині. Відповідно, ви можете зробити подарунок Вашій улюбленій бабусі колективний вишитий портрет бойових подруг і товаришів. Знайти спільний знімок буде не складно. А навіть якщо й не знайдете, фото вишивка дозволяє обробляти кілька джерел зображення, оптимізувати їх, комбінувати та ін. . У тому числі сльози смутку та сльози радості. Суми – за втраченими друзями, радості – за повернуту пам’ять, хай навіть на мить.

А враховуючи, що якість витратних матеріалів які застосовуються при машинній фото вишивці дуже висока, а довговічність портрета і жвавість фарб продовжить цю мить надовго. Обрамлена в гарний багет картина, гордо прикрашатиме вітальню, і радуватиме своєю красою і оригінальністю Вашу бабусю!

Якщо Ви ще думаєте що подарувати бабусі на 9 травня – ми запевняємо, фото вишивка – це відмінний варіант.

Відгуки наших клієнтів, про вишивку портретів, тому підтвердження.

Є питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber WhatsApp